İçerenköy Sharp Servisi

Yaşam alanlarında uzun süreli kullanım sağlamak için. Konfor ve rahatlık yaratan Sharp marka beyaz eşya ve buzdolaplarını etkinleştirmek için.  Teknik servis desteği sunuyoruz. İçerenköy Sharp Servisi çerçevesinde servis hizmeti sunarken, yedek parça ve aksesuar kullanmaya devam ederken. Sharp Servis İçerenköy orijinal ürünün kullanılmasına özen gösteriyoruz. Özellikle beyaz eşya ve buzdolaplarında, minimum enerji tüketimi sonucunda maksimum performansa ulaşmak için teknik servisimizde tam donanımlı ekipman ve personel kullanıyoruz.

Kullanılan Sharp marka ürünlerin her türlü çevre koşullarıyla uyumlu olması, yüksek performansta kullanım kolaylığı sağlayarak. Orijinal yedek parça kullanarak ömrünü uzatmayı hedeflediğimiz en önemli noktadır. Teknik servis, bu alanda eğitim görmüş bir kariyer mühendisliği seviyesine dayanmaktadır. İçerenköy Sharp Servisi En Doğru Teknik Servis Teknik servis grubumuzdaki teknik kadromuz tam donanımlı ve tam donanımlı personelden oluşmaktadır. Teknolojiyi her türlü kurs ve seminere göndererek teknolojiyi yakından takip etmeyi sağlayan mesleklerimiz ve tamircilerimiz özellikle yedek parçaların sökülmesinde ve sökülmesinde titiz bir çalışma sergilemektedir.

İçerenköy Sharp Servisi

Tüm müşterilerimiz işlerini yapıyorlar, böylece ayrı ayrı soru işaretleri göstererek ayrı ayrı soru işaretleri bulunmuyor. İş ahlakı, iş ve işçi güvenliği ve güvenlik önlemlerine aynı anda uyum sağlayan çalışanlarımız, şirketimizdeki yönetim kadrosundan herkesin en alttaki sürücü kadrosuna uygulanmaktadır.

 Sharp Servis İçerenköy

En Güvenli Çalışan Teknik Servisi Güvenlik önlemleri sayesinde evlerde ve işletmelerdeki beyaz eşya buzdolabı kullanıcıları da sorumluluktan kurtarılmaktadır. İçerenköy Sharp Servisi Çünkü işyerlerinin ve ev sahiplerinin herhangi bir kaza durumunda her şeyden önce sorumluluk alacağı bir gerçektir. Bir şirket olarak tüm güvenlik önlemlerini alıp İçerenköy Sharp Servisi çalışanlarımızı bu doğrultuda gönderiyoruz. Kullanılan yedek parçalar; özellikle davlumbazlar, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırınlar.

Şirketimiz müşteri hizmetleri, çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri kanalları ile tüm bakım ve onarım faaliyetlerinin yanı sıra danışmanlık hizmetleri vermektedir. İletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşan tüketiciler, bilinçli tüketicileri ortaya çıkarmak için kullandıkları beyaz eşya ve buzdolapları hakkında detaylı olarak bilgilendirilmektedir.

Bir cevap yazın